driftmag
video

Driftingo Čempionato sezono atidarymas jau šį šeštadienį Kaune!

komentarai 48

Jau šį šeštadienį įvyks pirmasis penktojo Driftingo čempionato etapas – gerokai atsinaujinę po praėjusio sezono drifteriai kausis Kaune, „Urmo“ bazėje. Nors vieta jau puikiai pažįstama tiek dalyviams, tiek žiūrovams, trasa bus nauja ir greitesnė nei anksčiau.

„Urmo“ bazėje visi praėjusio sezono lyderiai bei savo sugebėjimais stebinantys naujokai žada „šerti nevaikiškai“: pasirodyti turėtų dukart driftingo čempionato nugalėtojas Andrius Miciūnas, 2008 metų Drifto Karalius Timas Simniška, nuolatos prizininkų trejetuke būnantis Darius Balys, po metų pertraukos grįžtantis Donatas Šiauliavičius, automobilį žiemą stipriai patobulinęs Izidorius Paukštys bei dar daugelis po žiemos pirmąkart oficialiose varžybose pasirodysiančių vairuotojų.

Naujienų automobilių tarpe šį šeštadienį bus begalė: 2008 metų čempionas „Drifter.lt“ narys T. Simniška savo legendinį salotinį Opel Omega iškeitė į taip pat nudažytą Lexus SC modelį, po kurio kapotu patalpino automobilistų tarpe ypač mėgstamą, tačiau labai retą 2JZ-GTE variklį. Kitas „Drifter.lt“ narys Darius Balys po pernai įvykusios avarijos Ukrainoje liko ištikimas BMW E34 kėbului – naujas jo bolidas konstruojamas būtent ant šios platformos. Šio automobilio galinius ratus suks driftingo mašinų tarpe dar gana retas N54B30 BMW trijų litrų variklis, orą siurbiantis dviejų turbinų pagalba.

Kiti dalyviai taip pat turi nemažai naujienų: pernai tryliktas likęs Evaldas Kovalenka prisijungė prie „D1Sport“ komandą, kurioje bus kartu su praėjusiame čempionate į dešimtuką papuolusiu Kastyčiu Alekna. Komandų mainų buvo ir daugiau – Tadas Lučkaitis, vairuojantis rožinės spalvos Nissan RPS13 dabar bus „JDM Art“ komandos narys, o didžiausi Driftingo čempionato senbuviai „BMWFan“ prie savęs prijungė dar keletą BMW mėgėjų.

Negana to, į driftingo trasą sugrįš praėjusį sezoną nematytas „Drift Taxi“ automobilis. Šįkart tai bus „Statau Skersą“ Nissan 200SX S14, po kapotu slepiantis daugiau nei 400 arklio galių! Nors varžybose jis nedalyvaus, tačiau keli laimingieji žiūrovai turės progą pasivėžinti galinguoju driftingo taksi.

Renginio vieta: Prekybos miestelis URMAS, Pramonės pr. 16, Kaunas.
Renginio data: 2010 gegužės 29 diena, 16:00 val.
Renginio trukmė: 4 valandos.
Išankstiniai bilietai Tiketoje.
Informacija dalyviams drifting.lt diskusijose.

Komentarai 48

tubkeZ gegužės 26, 2010, 14:46

Grazus teaseris! Laukiam Kova 1 ;)

TomasDevil gegužės 26, 2010, 17:57

O įėjimas bus mokamas?

Robk3_LT gegužės 26, 2010, 18:36

o apie Nismo? nejaugi jis nedalyvaus?

Erlas gegužės 26, 2010, 19:05

TomasDevil, taip iejimas bus mokamas.

Paprastas bilietas – 15 Lt
VIP bilietas – 37 Lt

Daugiau info cia:
https://www.tiketa.lt/Show.aspx?EvnID=4090&CtgID=41&LngID=LT

eternity gegužės 26, 2010, 21:49

Robke, nebus, nespejo bolido savo paruost.

paulius @ driftmag gegužės 26, 2010, 21:56

Nismo bus :)

eternity gegužės 26, 2010, 23:48

Tai saunu tada, nes cia http://www.per4m.lt/forum/viewtopic.php?f=18&t=6391&start=200 parase pats kad be sansu suspet iki LDC #1

Aistis gegužės 27, 2010, 08:47

Tai gal be sansu su savo masina speti, gal vel su Groo nissan vaziuos.

NEKENČIUDRIFTO gegužės 27, 2010, 09:43

Ė, jūs, chuliganai, kur vakarais iki 23 val plėšot padangas, skleidžiat gumos smarvę, nuodijat orą ir keliat nežmonišką triukšmą Aleksoto aerodorome… Ar susimastot, kad aplinkui yra gyvenamieji namai, kur gyvena žmonės, kurie grįžę po darbo tikisi pailsėti nuo triukšmo.. ir štai, nuo 18:00 val prasideda nežmoniškas padangų cypimas ir variklių riaumojimas, kuris girdisi už kelių kilometrų nuo mažvaikių pasilinksminimo vietos… ir trunka iki 23 val…??? Aleksoto gyventojams užtekdavo ir lėktuvėlių keliamo triukšmo dienos metu.. dabar dar prasidėjo šitie naktiniai padangų drožimai ir variklių riaumojimai… Įdomu kas jums davė leidimus taip draskytis naktimis… Rinkitės kokiam kaime ar vidury miško išsiasfaltuokit aikštelę ir draskykitės nors iki išprotėjimo, o ne vidury savaitės, vakarais, kai žmonės su mažais vaikais norėtų pailsėti… Ir aš ne vienintelis toks pasipiktinęs.. yra daugiau žmonių, švelniai tariant, nepatenkintų jūsų keliamu triukšmu… O apie driftą aplamai, tai aš manyčiau, jog tai mažvaikių, arba nesubrendusių vyriokų, turinčių turtingus tėvelius, arba šiaip neturinčius kuo užsiimt, betikslė veikla… prisipirkę supuvusių BMW, susitaupę dėvėtom padangom, vaidina kietuolius, pjaustydami saules… kam tai įdomu….geriau jau skraidykit su lėktuvėliais, ar virve prisirišę šokinėkit nuo Vilniaus TV bokšto, bus daugiau adrenalino nei čia… Keista, kad krizės metu dar atsiranda tokių nevykėlių, leidžiančių pinigus tokiems beprasmiams dalykams…reikėtų jūsų veiklą apmokestinti, jei daug šaibų turit, galit papildyt miesto biudžetą… O tie, kas eina paspoksot į mažvaikių džiaugsmą, siūlyčiau geriau nueit į teatrą, ar gerą filmą pažiūrėt, bus daugiau malonių įspūdžių, o ir didesnė tikimybė išlikt gyvem, o ne nutrenktam BEPROČIO DRIFTERIO…

eternity gegužės 27, 2010, 10:42

Nekenciu Drifto, TULAS LIETUVIS esi, svetimu bapkes skaiciuot pradedi. Gal pats su supuvusiu guoliu vazineji. O kas kokia veikla uzsiima, tai cia ju reikalas. Ir is vis gal geriau taip, negu gatvej buduliai draskosi girti ir zmones nekaltus uzmusa.

mindish gegužės 27, 2010, 11:17

NEKENČIUDRIFTO: jeigu nori kazka pasiekti, reikia etiskai kalbetis, o ne kaip mazameciui vaikui putotis. Fail.

Artas gegužės 27, 2010, 11:18

eternity—> sutinku su tavo nuomone. Tiesiai sviesiai pasakyta.
NEKENCIUDRIFTO —-> siaip rimtai ne tavo reikalas kas kuo uzsiimdineja, kokia ju veikla ir pns.
Tai cia ta pati gali pasakyti kad beprasme veikla ,,skateboardingas“ ,,rolling“ ar ,,bmx“ irgi „TIPO“ beprasmis pinigu leidimas ar ka?? irgi tai plyteles tai bortus gadina. Bl jei zmonems patinka tokia veikla, uzsiimdineja tokiu extreme sportu tai tegu ir vazineja.

pavyzdziui man patinka tas driftas, skaitau naujienas, kartais vazineju ir i renginius. ir jei man butu galimybe tikrai ir pats driftinciau ir tobulinciau masina. Nors kartais taip ir darau. Ner galimybes nes esu abiturientas.

vidas @ driftmag gegužės 27, 2010, 11:21

p.s. diskutuojam etiškai.

paulius @ driftmag gegužės 27, 2010, 11:22

That’s the problem – drifto įvaizdis Lietuvoje. Kol kas driftas daugumai susijęs su buduliais, 320 kregždėmis (no offence BMW) paišančiais saulutes. Tokiems žmonėms pasiūlyčiau nueiti bent kartą į oficialias varžybas :)
Nors aišku, jei aš galvoju kad beisbolas yra gaidys, aš jo varžybų žiūrėti neičiau :))

Edgaras gegužės 27, 2010, 11:34

1.Yra zmoniu kurie uzsiema ir tu virviu sokinejimu ir dar visokiu adrenalina sukelenciu sportu…2.Matau kad esi tipinis lietuvis kuris skaiciuoja svetimus pinigus 3.Driftas ne mazvaikiu sportas,zmones tobulina savo automobilius norintys pasiekti aukstumas. 4.Tu su savo tokiu komentaru parodai kad pats esi mazvaikis. 5.Daugeliui zmoniu daug kas nepatinka,bet jie nesoka i akis ir nepradeda plesytis,ir manau su savo situ komentaru,pasaulio nepakeisi,nes nesi pasaulio bamba,bet dekoju tau uz toki komentara,pralinksminai,patinka man tokie pikti zmones,kuriems niekas niekada netinka,nepatenkinti..Manau demesio cia nesulauksi,sorry uz toki ilga posta :) PEACE

strim gegužės 27, 2010, 12:56

Kad aleksote jau nieko senai nevyksta…

Pijus gegužės 27, 2010, 17:05

PS. esminio dalyko niekas nepalietė – triukšmo keliamo nepatogumo, o prisikabino prie svetimų pinigų skaičiavimo… ir panašiai. Konflikto sprendimas – suderinti laiką, neatidėti treniruotes vakarui.

Koment gegužės 27, 2010, 21:06

Klausimas kvailokas, bet niekad Urmo drifte nebuvau. Ar bus Urme vietoje nusipirkti bilietų?

Edgaras gegužės 27, 2010, 21:21

Pijau…Man trugdo kaip as dienom miegu ir skraido lektuvai,kieme vaikai rekauja…Tai ka man db daryt? Eit kur skustis? Pagalvok zmogau pats :)

vidas @ driftmag gegužės 27, 2010, 22:29

bilietu turetu but, bet kad isvengti galimu eiliu tai patarciau pirkt is anksto tiketos kasose

linas @ driftmag gegužės 27, 2010, 22:32

Koment, bus tik tiek, kad brangesni nei Tiketoj.
Dėl Aleksoto drifto, bent aš irgi galvojau ,kad ten nieko nebevyksta, šiaip kur jūs ten gyvenat, kad net jaučiasi tas nuostabus prisvilusios padangos kvapas? Bandžiau googlmap’int tai nelabai sekės. Kitas dalykas ,kad ir už treniruotes būna atsakingi jas rengiantys asmenys, manau pirma reikėtų su jais susisiekt, internetiniai anonimai menkai kada pagalbos ar užuojautos susilaukia.

m gegužės 28, 2010, 07:53

To Edgaras: „3.Driftas ne mazvaikiu sportas,zmones tobulina savo automobilius norintys pasiekti aukstumas.“

Seni, apie kokias cia drifto aukstumas kalbi? :D:D

Edgaras gegužės 28, 2010, 12:17

M : Nesuspratelis…Manau aukstumos yra ttolisasis uzsienis…. :)

kAROLUKAS gegužės 28, 2010, 12:19

Seni, apie kokias cia drifto aukstumas kalbi? :D:D

Yra tokiu kurie nori LDC uzkariauti. Gal kam BaDC… o yra ir tokiu kurie svajoja apie EDC ir dar daugiau. Kiekvienas turi uzsibrezes savo aukstumas. Negi pats nesvajojai buti kosmonautas. :D

m gegužės 28, 2010, 12:56

Man atrodo, kad svajones ir realybe yra du skirtingi dalykai. :D
Daugelis vaziuoja savo malonumui ir i ta uzsieni tikrai neziuri.

Edgaras gegužės 28, 2010, 13:49

O Kęstutis Petronis…Ir daugelis manau nori vykti i placiaja Europa

kAROLUKAS gegužės 28, 2010, 14:12

va tokiems kaip tu „M“ kuriems svajones prasilenkia su realybe ir kurie galvoja, kad tik kvailiai svajoja. tokie lieka su vaikystes draugais ir prie sale namo esanciame larioke perka alu bambaliais ir raso tokius niekingus skundus kaip ir NEKENCIUDRIFTO. Taigi savo pavapejimus pasilik sau ir savo draugams.

przt gegužės 28, 2010, 15:39

saitas ispopuliarejo jei net ir hater’iai apsilanko :)

gmc gegužės 28, 2010, 18:24

Sveiki,turbut durnai skamba.bet gal kas turetu dvi laisvas vietas masinoj ir priimtu vaziuoti i KOVA1 ?

gmc gegužės 28, 2010, 18:29

Sveiki,turbut durnai skamba.bet gal kas turetu dvi laisvas vietas masinoj ir priimtu vaziuoti i KOVA1 ? p.s. as is vilniaus.

4eburashka gegužės 28, 2010, 18:32

Gal si sezona Mantas Kisielius jau pasirodys?

d gegužės 28, 2010, 18:34

greiciausiai, kad ne.

m gegužės 28, 2010, 20:16

kAROLUKAI: Viena diena ir tu suaugsi. :)

Laurynas Visockis gegužės 28, 2010, 20:45

m: Viena diena ir Tu atsiciuchinsi… ;)

Artas gegužės 29, 2010, 10:29

Blmb gaila kad negalesiu nuvykti i Urma.. :( DEL TO LIETUVIU EGZO.

gmc gegužės 29, 2010, 11:20

turbut ir man neiseis nuvaziuot i KOVA1 gaila… nes neturiu kuo vaziuot

m gegužės 29, 2010, 12:31

„atsiciuchinsiu“ ir zaisiu su rc masinytem

Robertas* gegužės 29, 2010, 12:51

Na ka siandien leksim paziuret kas ten gero ivyks man tik idomu kiek bilietas kainuos ten prie urmo pirkt gal zinot?

Zero gegužės 29, 2010, 13:07

30lt

Laurynas Visockis gegužės 29, 2010, 20:47

m: Nors nebusi tiklapiu drifteris..

Tadas gegužės 29, 2010, 23:02

sugadino nuotaika tas NEKENČIUDRIFTO koks tavo skitrumas rimtai kas ka daro cia nera kokios nelegalios lenktynes o man pats geriausias auto sportas . be to tu nelygink drifto su teatrais :D

Artas gegužės 30, 2010, 09:12

Butent!

Vilius gegužės 30, 2010, 12:19

Dėl renginio- kada bus straipsnis su foto? :)

mikas gegužės 30, 2010, 21:34

kazkaip letoki jus, driftas ivyko o ziniu apie ji nera, negerkit

kAROLUKAS gegužės 30, 2010, 23:20

To: „M“ atsigauk nuo pigiu narkotiku ir atsitraukes nuo PC iseik bent i balkona. Pamatysi jau kuris laikas kaip ziema pasibaigusi. suaugeli :D
To: „mikas“ o tu pamegink dar visai girta nauju metu ryta 08:00 padaryti tuso straipsni su foto ir patalpinti ji viesai.
Reziume: Vyrai, nevarykit dievo i medi

mikas gegužės 31, 2010, 01:12

jei tai butu mano darbas as ji dirbciau :)
lauksim foto video

d gegužės 31, 2010, 10:02

siek tiek foto cia http://waska.lt/#/content/Motorsport/Kova1/

Edgaras gegužės 31, 2010, 13:24

Jej butu nebutu…Koks skirtumas vyrai,turekit kantrybes,zmones gal labai rimta montaza daro

Tark žodį!

Žvaigždute pažymetus laukus užpildyti būtina. Jūsų nurodytas el.paštas nebus rodomas.

teksta galite formuoti tagais: <b> <i> <a>

avataras sugeneruojamas pagal jūsų el. pašto adresą gravatar.com serviso pagalba.